LG Cookie Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LG Cookie Forum

Добре дошли. Тук ще откриете полезна информация, софтуер и др. за вашият LG Cookie.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Problem sys startiraneto

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
caracalla




Брой мнения : 2
Join date : 21.01.2010

Problem sys startiraneto Empty
ПисанеЗаглавие: Problem sys startiraneto   Problem sys startiraneto EmptyЧет Яну 21, 2010 8:21 pm

Zdraveite imam KP500 no sled kato go startiram ni mi izliza samo logoto LG na cheren ekran i si stoi i ne moga da go mahna samo kato mahna bateriqta togava se izkliochva telefona.
Vyprosat mi e trqbva da go zanesa v serviz za preinstalaciq li i kolko moje da struva ?
Върнете се в началото Go down
CookieUser
Admin
CookieUser


Брой мнения : 33
Join date : 06.12.2009
Местожителство : София

Problem sys startiraneto Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problem sys startiraneto   Problem sys startiraneto EmptyПет Яну 22, 2010 10:49 am

caracalla написа:
Zdraveite imam KP500 no sled kato go startiram ni mi izliza samo logoto LG na cheren ekran i si stoi i ne moga da go mahna samo kato mahna bateriqta togava se izkliochva telefona.
Vyprosat mi e trqbva da go zanesa v serviz za preinstalaciq li i kolko moje da struva ?
Точна цена в сервиза ще ти кажат. А относно забиването, няма как да гадаем какво му е,като даваш толкова оскъдна информация. След какви действия телефона блокира? Пробва ли да го включиш докато е на зарядно и да го оставиш 10-15 мин да видиш дали ще зареди началния екран?
Върнете се в началото Go down
https://lgcookie.bulgarianforum.net
caracalla




Брой мнения : 2
Join date : 21.01.2010

Problem sys startiraneto Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problem sys startiraneto   Problem sys startiraneto EmptyПет Яну 22, 2010 9:10 pm

Da ostavih go da se zarejda 5-6 chasa daje i pak nishto stoi si logoto i ne marda nito edin biton ne raboti ne reagira izobshto ne moje i da se izklio4i daje .
Sega se seshtam 4e 2 dni predi da blokira telefona ka4ih edna Java "Karta na Varna" Moje li ot neq da e ?
Slojen li ti se struva problema i kakvo moje da e?
Oseshtam che shte me zaradvat v serviza affraid
Върнете се в началото Go down
CookieUser
Admin
CookieUser


Брой мнения : 33
Join date : 06.12.2009
Местожителство : София

Problem sys startiraneto Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problem sys startiraneto   Problem sys startiraneto EmptyСъб Яну 23, 2010 2:31 pm

От разстояние става трудно диагностицирането, но щом си пробвал на практика всичко, по-добре го занеси на ремонт.
Върнете се в началото Go down
https://lgcookie.bulgarianforum.net
bg_ivo




Брой мнения : 7
Join date : 28.03.2010

Problem sys startiraneto Empty
ПисанеЗаглавие: Problem sys startiraneto   Problem sys startiraneto EmptyВто Мар 30, 2010 3:42 pm

Ако още не си го оправил пиши на [You must be registered and logged in to see this link.]. Знам как да го оправя.
Върнете се в началото Go down
summoned

summoned


Брой мнения : 19
Join date : 07.08.2010
Местожителство : Пловдив

Problem sys startiraneto Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problem sys startiraneto   Problem sys startiraneto EmptyСъб Авг 07, 2010 8:19 pm

Ами не съм съгласен с вас! Повечето хора в сервизите незнаят какво е CUST-диск и ROOT-диск. Дори и backup незнаят как да направят... Ако имаш проблеми пращам ти оргинални backup- и. Поправката става с терминал под firmware на LG Exclamation
Върнете се в началото Go down
kike09




Брой мнения : 16
Join date : 16.01.2010

Problem sys startiraneto Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problem sys startiraneto   Problem sys startiraneto EmptyСъб Авг 07, 2010 9:27 pm

просто му качи друг фирмуър.. Надали в сервиза ще направят нещо по-различно...
Върнете се в началото Go down
summoned

summoned


Брой мнения : 19
Join date : 07.08.2010
Местожителство : Пловдив

Problem sys startiraneto Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problem sys startiraneto   Problem sys startiraneto EmptyСъб Авг 07, 2010 10:49 pm

kike09 написа:
просто му качи друг фирмуър.. Надали в сервиза ще направят нещо по-различно...

Амии колега фримуърите са едни и същи те подкарват терминала за kp500 и kp502. Цаката е в backup файловете... ето backup файлове [You must be registered and logged in to see this link.] и firmware [You must be registered and logged in to see this link.] Ако не ви го свали с mozila firefox опитайте с internet explower
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Problem sys startiraneto Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problem sys startiraneto   Problem sys startiraneto Empty

Върнете се в началото Go down
 
Problem sys startiraneto
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» problem lg gm 360

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
LG Cookie Forum :: Общи :: Проблеми/Въпроси/Предложения-
Идете на: