LG Cookie Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LG Cookie Forum

Добре дошли. Тук ще откриете полезна информация, софтуер и др. за вашият LG Cookie.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Огромен проблем с LG PCSUITE

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
rainbow.




Брой мнения : 3
Join date : 05.01.2010

Огромен проблем с LG PCSUITE Empty
ПисанеЗаглавие: Огромен проблем с LG PCSUITE   Огромен проблем с LG PCSUITE EmptyСъб Юли 24, 2010 1:36 am

LG PCSUITE, а и като цяло компютъра не разпознава телефона ми! Опитах с деинсталиране на PC SUITE, на няколко пъти инсталирах наново, дори вече съм с LG PC Suite ІІІ.. но все още не разпознава телефона ми, моля Ви.. помогнете!
Върнете се в началото Go down
summoned

summoned


Брой мнения : 19
Join date : 07.08.2010
Местожителство : Пловдив

Огромен проблем с LG PCSUITE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромен проблем с LG PCSUITE   Огромен проблем с LG PCSUITE EmptyСъб Авг 07, 2010 8:00 pm

rainbow. написа:
LG PCSUITE, а и като цяло компютъра не разпознава телефона ми! Опитах с деинсталиране на PC SUITE, на няколко пъти инсталирах наново, дори вече съм с LG PC Suite ІІІ.. но все още не разпознава телефона ми, моля Ви.. помогнете!

Ами проблемът ти е много прост! Даваш десен бутон на My Computer влизаш в свойства от там избираш device manninger и просто деинсталираш порта на телефона ти! Ако не го намериш когато вкараш USB-то ще ти излезне порта Wink
Но на твое място бих си настроил USB-настройките на телефона за remuve memory! По същия начин като флашките Exclamation
Върнете се в началото Go down
kike09




Брой мнения : 16
Join date : 16.01.2010

Огромен проблем с LG PCSUITE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромен проблем с LG PCSUITE   Огромен проблем с LG PCSUITE EmptyСъб Авг 07, 2010 9:22 pm

за какво ти е PC Suite ???
просто задай на телефона от настройките когато се свързва с компа да се свързва чрез Mass Storage (телефона ми е купен от бг, но менюто му никога не е било българско Very Happy) Все тая.. пробвай да го вкараш в друг ю ес би порт и всъщност каква ти е операционната система?
Върнете се в началото Go down
rainbow.




Брой мнения : 3
Join date : 05.01.2010

Огромен проблем с LG PCSUITE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромен проблем с LG PCSUITE   Огромен проблем с LG PCSUITE EmptyПон Авг 09, 2010 5:12 pm

Деинсталирах, но все още не го разпознава.. Evil or Very Mad

@kike09 - с Windows XP съм, но за mass storage режим, не трябваше ли да имаш карта памет, а аз нямам..
Върнете се в началото Go down
kike09




Брой мнения : 16
Join date : 16.01.2010

Огромен проблем с LG PCSUITE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромен проблем с LG PCSUITE   Огромен проблем с LG PCSUITE EmptyПон Авг 09, 2010 5:26 pm

rainbow. написа:
Деинсталирах, но все още не го разпознава.. Evil or Very Mad

@kike09 - с Windows XP съм, но за mass storage режим, не трябваше ли да имаш карта памет, а аз нямам..
не трябва да имаш карта.. или поне моята логика сочи така. Аз имам мемори карта, но винаги се свързвам по тоя начин и ми разпознава освен мемори картата и самия телефон.. като две флашки Smile
Върнете се в началото Go down
rainbow.




Брой мнения : 3
Join date : 05.01.2010

Огромен проблем с LG PCSUITE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромен проблем с LG PCSUITE   Огромен проблем с LG PCSUITE EmptyВто Ное 02, 2010 5:52 pm

Пробвах абсолютно всички начини, които се сещам, следвах стъпките на kike09, но за съжаление резултата е нулев.. silent След като деинстлирах всички портове, включих usb- то, от менюто add hardware в контрол панела започнах да търся, намира всичко останало, но точно порта на телефона е на Unknown Device.., нито ми се появява като флашките в My Computer, нито нищо.. А с флашките нямам проблем. Neutral
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Огромен проблем с LG PCSUITE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромен проблем с LG PCSUITE   Огромен проблем с LG PCSUITE Empty

Върнете се в началото Go down
 
Огромен проблем с LG PCSUITE
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Проблем
» Как да инсталираме теми (Английски)
» Проблем с LG KP500
» Проблем с Игрите
» Проблем с LG KP502

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
LG Cookie Forum :: LG Cookie / LG KP500 :: Дискусии-
Идете на: