LG Cookie Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LG Cookie Forum

Добре дошли. Тук ще откриете полезна информация, софтуер и др. за вашият LG Cookie.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Проблем с Игрите

Go down 
АвторСъобщение
todorowww




Брой мнения : 2
Join date : 18.02.2011

Проблем с Игрите Empty
ПисанеЗаглавие: Проблем с Игрите   Проблем с Игрите EmptyСъб Фев 19, 2011 5:10 pm

Проблемът Ми е следният:Имах аз един Нийд Фор Спийд на LG KP500.Играех си много добре като използвам самия телефон.Това ставаше чрез разклащане на самия телефон.Когато влязах 2 път в играта това беше невъзможно.Разклащам телефона но автомобила не завива.Моля ви помагайте.Пишете ЛС или на скайп emo.1996.
Благодаря Предварително.
Върнете се в началото Go down
todorowww




Брой мнения : 2
Join date : 18.02.2011

Проблем с Игрите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с Игрите   Проблем с Игрите EmptyСъб Фев 26, 2011 11:20 pm

todorowww написа:
Проблемът Ми е следният:Имах аз един Нийд Фор Спийд на LG KP500.Играех си много добре като използвам самия телефон.Това ставаше чрез разклащане на самия телефон.Когато влязах 2 път в играта това беше невъзможно.Разклащам телефона но автомобила не завива.Моля ви помагайте.Пишете ЛС или на скайп emo.1996.
Благодаря Предварително.
Айде бе мамка му няма ли някой,който да ми помогне Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
 
Проблем с Игрите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Проблем
» Как да инсталираме теми (Английски)
» Проблем с LG KP500
» Проблем с LG KP502
» Огромен проблем с LG PCSUITE

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
LG Cookie Forum :: LG Cookie / LG KP500 :: Дискусии-
Идете на: