LG Cookie Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LG Cookie Forum

Добре дошли. Тук ще откриете полезна информация, софтуер и др. за вашият LG Cookie.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Заявки за мелодии.

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
CookieUser
Admin
CookieUser


Брой мнения : 33
Join date : 06.12.2009
Местожителство : София

Заявки за мелодии. Empty
ПисанеЗаглавие: Заявки за мелодии.   Заявки за мелодии. EmptyНед Дек 06, 2009 5:48 am

Кажете какво ви трябва и ще ви го намерим Smile
Върнете се в началото Go down
https://lgcookie.bulgarianforum.net
danielka_y

danielka_y


Брой мнения : 4
Join date : 29.01.2010

Заявки за мелодии. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки за мелодии.   Заявки за мелодии. EmptyВто Фев 02, 2010 10:31 am

Здравейте, възможно ли ще е да се качат малко мелодии за смс, аз имам няколко които са интересни и бих искала да ги споделя с вас, но незнам как да го направя, някой ако ми каже как става ....
Върнете се в началото Go down
lion_titi

lion_titi


Брой мнения : 2
Join date : 01.01.2010

Заявки за мелодии. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки за мелодии.   Заявки за мелодии. EmptyСъб Фев 27, 2010 1:34 pm

Ако може да немриш някакви забавни мелодии за звънене ще съм много балгодарна <3 Very Happy
Върнете се в началото Go down
bg_ivo




Брой мнения : 7
Join date : 28.03.2010

Заявки за мелодии. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки за мелодии.   Заявки за мелодии. EmptyВто Мар 30, 2010 3:58 pm

danielka_y написа:
Здравейте, възможно ли ще е да се качат малко мелодии за смс, аз имам няколко които са интересни и бих искала да ги споделя с вас, но незнам как да го направя, някой ако ми каже как става ....

Възможно е! Трябва само да ги качиш в папката музика\music(може и в картата памет и в паметта на телефона).След това влезаш в настроиките на даден профил и избираш мелодията като звук за съобщения.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Заявки за мелодии. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки за мелодии.   Заявки за мелодии. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Заявки за мелодии.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Заявки за приложения.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
LG Cookie Forum :: LG Cookie / LG KP500 :: Мелодии-
Идете на: