LG Cookie Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LG Cookie Forum

Добре дошли. Тук ще откриете полезна информация, софтуер и др. за вашият LG Cookie.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Имам едно колебание

Go down 
+2
CookieUser
danider
6 posters
АвторСъобщение
danider




Брой мнения : 1
Join date : 01.01.2010

Имам едно колебание Empty
ПисанеЗаглавие: Имам едно колебание   Имам едно колебание EmptyПет Яну 01, 2010 5:29 pm

Здравейте.Във един сайт четох , че бисквитката дава много често дефекти , обаче и забелязах , че коментарите са старички , та искам да попитам тези , който са си взели скоро телефона дали са получили някакъв дефект , защото искам да си взема телефона от vivacom
Върнете се в началото Go down
CookieUser
Admin
CookieUser


Брой мнения : 33
Join date : 06.12.2009
Местожителство : София

Имам едно колебание Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам едно колебание   Имам едно колебание EmptyНед Яну 03, 2010 3:05 pm

Аз нямам проблем Smile Зависи от потребителя.
Върнете се в началото Go down
https://lgcookie.bulgarianforum.net
endz




Брой мнения : 6
Join date : 25.12.2009

Имам едно колебание Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам едно колебание   Имам едно колебание EmptyПон Яну 04, 2010 11:47 am

има 1 един дефект че по някой път докато слушаш музика забива за малко
Върнете се в началото Go down
CookieUser
Admin
CookieUser


Брой мнения : 33
Join date : 06.12.2009
Местожителство : София

Имам едно колебание Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам едно колебание   Имам едно колебание EmptyВто Яну 05, 2010 1:44 pm

endz написа:
има 1 един дефект че по някой път докато слушаш музика забива за малко
На мен не ми забива.
Върнете се в началото Go down
https://lgcookie.bulgarianforum.net
endz




Брой мнения : 6
Join date : 25.12.2009

Имам едно колебание Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам едно колебание   Имам едно колебание EmptyСря Яну 06, 2010 10:44 pm

еми дали може да е заради това че съм го напълнил с 300 песни ? Laughing
Върнете се в началото Go down
CookieUser
Admin
CookieUser


Брой мнения : 33
Join date : 06.12.2009
Местожителство : София

Имам едно колебание Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам едно колебание   Имам едно колебание EmptyВто Яну 12, 2010 10:20 am

Ако не са смалени и са в една и съща папка много мелодии.. да възможно е.
Върнете се в началото Go down
https://lgcookie.bulgarianforum.net
endz




Брой мнения : 6
Join date : 25.12.2009

Имам едно колебание Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам едно колебание   Имам едно колебание EmptyВто Яну 12, 2010 7:44 pm

значи е заради това,а може ли да попитам дали е вярно че когато си с карта 8 гигабайта тела забива много Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
CookieUser
Admin
CookieUser


Брой мнения : 33
Join date : 06.12.2009
Местожителство : София

Имам едно колебание Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам едно колебание   Имам едно колебание EmptyНед Яну 17, 2010 8:53 am

endz написа:
значи е заради това,а може ли да попитам дали е вярно че когато си с карта 8 гигабайта тела забива много Smile Smile Smile

Това незнам.. съмнявам се, но защо ти е 8gb? Аз съм с 2gb и даже ми е много..
Върнете се в началото Go down
https://lgcookie.bulgarianforum.net
endz




Брой мнения : 6
Join date : 25.12.2009

Имам едно колебание Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам едно колебание   Имам едно колебание EmptyСъб Яну 23, 2010 8:05 pm

всеки с претенцийте си Smile имам мн неща
Върнете се в началото Go down
kike09




Брой мнения : 16
Join date : 16.01.2010

Имам едно колебание Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам едно колебание   Имам едно колебание EmptyСъб Мар 20, 2010 12:23 pm

veroqtnosta da ti dade defekt e tolkova golqma kolkoto veroqtnosta da ti dade defekt vseki drug touch screen telefon ot sy6tiq klas. Specialno az sym imal malki problemi koito mn lesno re6ih.. Za 6tastie obslujvaneto v bg se e promenilo kym po-dobro i nqmah nikvi problemi... A ako telefona qko ti e precakan te 6te ti dadat nov.. Ako ti haresva telefona ne gledai tva a si go vzimai.. Za men cookie-to ne e prakti4no re6enie oba4e.. Vypreki 4e to4no to me nakara da se vliubq v lg kato marka (dori i nokia ne mi haresvat ve4e.. te lejat na edin imidj na the best i izkustveno digat cenite.. da ne govorim 4e software na si4ki theni smartfoni e tolkova neudoben..) ta az li4no predpo4itam LG Renoir tyi kato ima wi fi a menu-to mu e sy6toto .. s leki kozmeti4ni promeni razbira se .. Smile
Върнете се в началото Go down
summoned

summoned


Брой мнения : 19
Join date : 07.08.2010
Местожителство : Пловдив

Имам едно колебание Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам едно колебание   Имам едно колебание EmptyСъб Авг 07, 2010 8:48 pm

Ами ако не се лъжа LG-то поддържа само до 4ГБ... Аз съм много доволен! Даже си правя софтоуерни експерименти с него Very Happy
Върнете се в началото Go down
kike09




Брой мнения : 16
Join date : 16.01.2010

Имам едно колебание Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам едно колебание   Имам едно колебание EmptyСъб Авг 07, 2010 9:18 pm

summoned написа:
Ами ако не се лъжа LG-то поддържа само до 4ГБ... Аз съм много доволен! Даже си правя софтоуерни експерименти с него Very Happy
какви по-точно софтуерни експерименти?
И аз си правих експерименти с темите, но е много неудобно всеки път да въвеждаш по 10 неща в дос и да чакаш по 10 минути за промяна на темата.. това е може би единствения недостатък на телефона.. чя няма theme manager Sad
Върнете се в началото Go down
summoned

summoned


Брой мнения : 19
Join date : 07.08.2010
Местожителство : Пловдив

Имам едно колебание Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам едно колебание   Имам едно колебание EmptyСъб Авг 07, 2010 9:57 pm

kike09 написа:
summoned написа:
Ами ако не се лъжа LG-то поддържа само до 4ГБ... Аз съм много доволен! Даже си правя софтоуерни експерименти с него Very Happy
какви по-точно софтуерни експерименти?
И аз си правих експерименти с темите, но е много неудобно всеки път да въвеждаш по 10 неща в дос и да чакаш по 10 минути за промяна на темата.. това е може би единствения недостатък на телефона.. чя няма theme manager Sad

Не съм съгласен с теб Very Happy има Theme manager !!! Скоро ще кача теми.
Колкото до софтуерните експерименти мъчех се 2 месеца за да добие вид на Iphone но всичко беще напразно... Последиците бяха черен екран и постоянно рестартиране на телефона но си го оправих cheers
Върнете се в началото Go down
kike09




Брой мнения : 16
Join date : 16.01.2010

Имам едно колебание Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам едно колебание   Имам едно колебание EmptyСъб Авг 07, 2010 10:16 pm

о да, ся ако ми кажеш, че и го използваш тоя мениджър.. той не е само един де.. но последния път, когато рових и тествах такива неща той на запаметяваше темата на която го оставиш, а и освен тва скапва живота на батерията... ...За 1-вото вече може да са постигнали ефект, но за второто едва ли някога ще се промени нещо. Ех да правеха повече full themes.... има един руски сайт.. много яки full themes имат, нооо са много малко..
Върнете се в началото Go down
summoned

summoned


Брой мнения : 19
Join date : 07.08.2010
Местожителство : Пловдив

Имам едно колебание Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам едно колебание   Имам едно колебание EmptyСъб Авг 07, 2010 11:10 pm

kike09 написа:
о да, ся ако ми кажеш, че и го използваш тоя мениджър.. той не е само един де.. но последния път, когато рових и тествах такива неща той на запаметяваше темата на която го оставиш, а и освен тва скапва живота на батерията... ...За 1-вото вече може да са постигнали ефект, но за второто едва ли някога ще се промени нещо. Ех да правеха повече full themes.... има един руски сайт.. много яки full themes имат, нооо са много малко..

Ами не... Бях с нея преди месец-2... не ми е скапваше батерията но какво да ти кажа... изкуствено е не е dmf фаил а swf ... Ако държите да видите как изглежда ще си я сложа и ще ви я покажа
Върнете се в началото Go down
VODKATA




Брой мнения : 1
Join date : 28.12.2010

Имам едно колебание Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам едно колебание   Имам едно колебание EmptyПет Юли 01, 2011 11:29 pm

Искам да попитам подържа ли като ти званят да можеш да си сложиш клип за званене вместо песен Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имам едно колебание Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам едно колебание   Имам едно колебание Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имам едно колебание
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
LG Cookie Forum :: LG Cookie / LG KP500 :: Дискусии-
Идете на: