LG Cookie Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LG Cookie Forum

Добре дошли. Тук ще откриете полезна информация, софтуер и др. за вашият LG Cookie.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Вирус на телефона - как да го изтрия?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
vasilmilanov




Брой мнения : 1
Join date : 20.02.2010

Вирус на телефона - как да го изтрия? Empty
ПисанеЗаглавие: Вирус на телефона - как да го изтрия?   Вирус на телефона - как да го изтрия? EmptyСъб Фев 20, 2010 11:00 am

Здравейте! Наложи ми се да кача текстов файл на телефона, след което забелязах че в папка "Други" освен въпросния файл са се появили и други два - "esqdyx.exe" и "autorun.inf", които мисля че са вируси. Проблема е, че не мога да ги изтрия по никакъв начин, а присъствието им ме дразни много. Не мога да ги изтрия от менюто на телефона, а като го свържа с кабела към компютъра ми дава, че папката "Други" е празна. Пробвах с PC Suite, с него ми показва само "esqdyx.exe" но пак не ми позволява да го изтрия. Сканирах телефона с НОД32 и пак нищо. Моля за мнения ако някой се е сблъсквал с подобно нещо!
Върнете се в началото Go down
summoned

summoned


Брой мнения : 19
Join date : 07.08.2010
Местожителство : Пловдив

Вирус на телефона - как да го изтрия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вирус на телефона - как да го изтрия?   Вирус на телефона - как да го изтрия? EmptyСъб Авг 07, 2010 8:07 pm

vasilmilanov написа:
Здравейте! Наложи ми се да кача текстов файл на телефона, след което забелязах че в папка "Други" освен въпросния файл са се появили и други два - "esqdyx.exe" и "autorun.inf", които мисля че са вируси. Проблема е, че не мога да ги изтрия по никакъв начин, а присъствието им ме дразни много. Не мога да ги изтрия от менюто на телефона, а като го свържа с кабела към компютъра ми дава, че папката "Други" е празна. Пробвах с PC Suite, с него ми показва само "esqdyx.exe" но пак не ми позволява да го изтрия. Сканирах телефона с НОД32 и пак нищо. Моля за мнения ако някой се е сблъсквал с подобно нещо!

Приятел първо на nod32 не се надявай да ти намери вируси правил съм сравнения! Колкото до файловете които те притесняват можеш да ги махнеш с format на паметта или пускаш така известния Linux Very Happy
Върнете се в началото Go down
kike09




Брой мнения : 16
Join date : 16.01.2010

Вирус на телефона - как да го изтрия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вирус на телефона - как да го изтрия?   Вирус на телефона - как да го изтрия? EmptyСъб Авг 07, 2010 9:30 pm

Линукса е решение. И той оставя разни допълнителни папки като траш и прочие (както и мак ос х) но те не са проблем, можеш да ги изтриеш спокойно Smile
Това едва ли е вирус Very Happy
Единственото което ти препоръчвам сааамо между другото е да деинсталираш нод-а Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вирус на телефона - как да го изтрия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вирус на телефона - как да го изтрия?   Вирус на телефона - как да го изтрия? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вирус на телефона - как да го изтрия?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
LG Cookie Forum :: Общи :: Проблеми/Въпроси/Предложения-
Идете на: